DJ Derbastler, музикант з майбутнього

DJ Derbastler, також відомий як Іван Москаленко, народився у місті Києві у 1972 році. Він розпочав свою музичну діяльність із великої кількості київських груп, таких як Електрики, Ярн, Радіодело, а також незабутньому для київської музичної сцени бенді – Shake Hi-Fi. З 1994 по 2002 рік, він був учасником, басистом та ко-продюсером групи Фоа Хока.

З початку 90х років він займається ДіДжей-ською діяльністю, яка напевно мала своє коріння у його захопленні музикою та бажанні поділитися новими музичними надбаннями із друзями. В той же час він об’єднує свої зусилля із Віталієм Уліцьким для того щоби розпочати Torba Entertainment, виступаючи музичним продюсером великої кількості вечірок Тоrba у місті Києві, перших масових рейв вечірок. В якості DJ він грає у клубах, відкритих майданчиках, стадіонах, масових танцювальних заходах, для аудиторій тисяч слухачів.

Пізніше, разом із представником сучасного мистецтва міста Києва Кирилом Проценко, він започатковує арт-медіа проект Radio-Eurasia та бере участь у численних фестивалях та музичних подіях (Dream Game 2001, Kyiv International Media Art Festival 2000 and 2001, New Sound, Venice Biennale, Vienna Grand Art Academy in 2004, etc.). Він виступає в якості DJ у галереї Rebel Minds в Берліні. У 2003 році, він та Кирил Проценко, створили незалежний музичний лейбл – Thermos Records, на якому вони видали музичну збірку під назвою «Музика для космічних дальнобійщиків».

Іван продюсував та зводив музичні збірки для SALE records (разом з Данілкіним), CTS (“Beautitude lounge”). Він також є автором музичних збірок, що супроводжували дизайнерські покази одягу Лілі Пустовіт, створені спеціально для Українського Тижня Моди та подібних заходів.

Більше інформації стосовно музики створеної та спродюсованою DJ Derbastler можна отримати з наступного веб-ресурсу: http://extraestradamusicblog.blogspot.com/ .